Электромуфтовый аппарат SDE 315 (20-315) Lite

Це нові, вдосконалені побратими традиційних агрегатів для зварювання пластикових елементів. Їх можна використовувати для труб практично будь-якої товщини і розміру, використовувати в складних для роботи умовах (при зварюванні всередині колодязів, в підвальних приміщеннях з низькою стелею і т. д.).

Електромуфтові зварювальні апарати апарати даного типу можуть:

· Стати універсальним рішенням для труб будь-якого розміру;

· Працювати в автоматичному, регульованому вручну або змішаному режимі. Зчитуючи штрих-код з елементів, що з’єднуються, апарат виконує запрограмовану операцію. Це зручно, якщо потрібно зварити багато елементів на довгій магістралі – операція дублюється, нічого не потрібно перенастроювати.

· Змінювати режим роботи в залежності від температури, вологості повітря, доступності безперебійного джерела електроенергії. Завдяки цьому можна оперативно починати зварювання на наступній ділянці, без перенастроювань.

На які параметри звернути увагу при виборі електромуфтового апарату?

Щоб отримати при зварюванні результат, який вас повністю задовольнить, необхідно вибрати апарат, характеристики якого відповідають поставленому завданню. Ціна тут вельми другорядна, особливо з урахуванням того, що на ринку присутні якісні та бюджетні вітчизняні та китайські моделі зварювальних апаратів.

При покупці звернути особливу увагу варто на інше:

· З яким максимальним діаметром елементів апарат може працювати;

· Яка величина споживаної потужності;

· Як поводиться апарат при перебоях з електрикою, які вимоги до сили струму, напрузі;

· Скільки передбачено способів введення параметрів зварювального з’єднання;

· Які розміри апарату, його вага, чи мобільний він. Якщо пристрій вам підходить, але для його переміщення з об’єкта на об’єкт необхідна важка вантажноперевізна техніка, всі інші переваги меркнуть перед цим.

Якщо ви купуєте апарат з мінімальним функціоналом з бажання заощадити, це не завжди є вигідним рішенням. Швидше за все, пізніше ви переконаєтеся в необхідності витратитися на трансформатор для стабільної подачі струму, сканер штрих-кодів. Краще трохи більше витратитися відразу, але позбавити себе від турбот і великих витрат надалі.

Джерело