Результат пошуку зображень за запитом "Павло Книш"

Зокрема, на Снятинщині 1 лютого 2018 року повернувся на роботу заступник голови районної державної адміністрації часів Януковича Павло Книш.

Він не лише займав цю посаду у 2010-2014 роках, але й був активним членом партії регіонів, про що свідчать відеоматеріали його участі у звітно-виборних партійних конференціях обласної організації партії регіонів та інших партійних заходах, а також повідомлення про вручення партійного квитка Книшу П.В. в регіональних інтернет-ресурсах.

На відміну від інших районних регіоналів, які хоча і під кінець революції, але все ж таки ”покаялися” перед народом і склали свої повноваження, Павло Книш ще напередодні цього втік у декретну відпустку.

А через 4 роки колишній регіонал повернувся на роботу…

За іронією долі саме він куруватиме питаннями учасників АТО, героїв Майдану, ветеранів ОУН–УПА, переселенців, а також питаннями мобілізації та призову. Проте, окрім чисто моральних аспектів, дане призначення викликає і багато юридичних питань. Одне з них – як колишній регіонал пройшов люстрацію? До слова, як стало відомо, сестра П.Книша – Світлана Онищук займає високу посаду в органах державної служби – начальник міжрегінального управління Національного Агенства з питань державної служби в Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Першими на нечуване призначення відреагували учасники бойових дій Снятинського району. Вони відразу ж зустрілися з обласним керівництвом по цьому питанню і отримали запевнення, що регіонали не будуть працювати в органах державної влади ані в районі, ані в області. Проте, не зважаючи на це, два тижні Павло Книш спокійно виконував свої обов’язки заступника.

Учасники АТО ініціювали зустріч з колишнім регіоналом. Окрім районних АТОвців, на зустріч прибули їх побратими з Городенківського району, а також обласне керівництво асоціації учасників та ветеранів АТО та представники братства вояків ОУН-УПА. Проте поспілкуватися П.Книшом їм так і не вдалося. Зустріч він проігнорував, навіть не повідомивши про причини. Зі слів першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, який натомість був присутній, вже два дні керівництво району не може зв’язатися зі своїм працівником. Окрім того, М.Пішак вкотре повторив позицію обласної і районної влади по даному питанню і запевнив всіх присутніх – регіонали не повернуться до влади в районі.

“Дане зібрання на разі носить мирний характер, – зазначив  голова Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО Тарас Шпук, – але якщо Павло Книш і надалі залишатиметься на роботі, наша позиція буде більш радикальною”.

На завершення зустрічі учасники АТО ще раз одноголосно виступили з вимогою добровільно написати заступнику голови РДА з гуманітарних питань Павлу Книшу заяву на звільнення.

“Ми не відступимо, поки ця людина не піде з роботи. Не буде ж він постійно переховуватися”, – підсумував керівник Снятинської районної спілки ветеранів АТО Василь Жовтяк та звернувся до громадськості району також підтримати їх у цьому питанні.

Як стало відомо з неофіційних джерел, на цей раз Павло Книш “втік” на лікарняний.

Прес-служба Снятинської районної спілки ветеранів АТО

Шановні жителі Снятинщини на сьогоднішній день в захисників України є Ультиматум до діючої влади на рахунок повернення "Партії регіонів" до влади.Ми вбудемо відстоювати позицію недопущення цих нелюдів до влади на яких кров наших Патріотів Майдану і Патріотів неоголошеної війни на сході нашої держави.Ми не просимо а заявляємо про те що якщо суспільство буде байдужим до цієї резонансної справи ми будем продовжувати боротися з цими недобитками…Багато можна описувати це все але якщо громадскість не зверне увагу на це всеб,тоді не нарікайте на владу а памятайте народ це є влада а другими словами "Що дозволяємо те і маємо"а говорити і нічого не робити це мягко кажуче "НЕПРАВИЛЬНО" Неробіть себе і своїх нащадків РАБАМИ!!!! Думайте і реагуйте!!!!

Опубліковано Василем Жовтяком 13 лютого 2018 р.