Результат пошуку зображень за запитом "дитячий садок"

Тепер для малечі створили всі умови для цікавого навчання, захоплюючих ігор та міцного сну. По-свому відзначає відкриття садочка трирічний Назарчик. Мама хлопчика каже, нарешті дітки не перебуватимуть в аварійному приміщенні, –  пишуть Версії з посиланням на Третю Студію.

“Тут краще, бо все нове“, – відзначає жінка.

Фото Юрій Соловья.

Фото Юрій Соловья.

Від приміщення, яке досі слугувало навчальним закладом для наймолодших мешканців Тулукова, тепер і сліду не залишилось. Знаходилось воно поруч нових стін дитсадка.

Нема, знесли його два місяці тому”, – заявила Наталія Мартинюк, в.о. завідувачки Тулуківського ДНЗ.

Наталія Мартинюк розповідає, що будівництво нового садочка тривало більше 10 років. Активні роботи велись останні декілька місяців.

Фото Юрій Соловья.

Нарешті ми цього дочекались. Адже те приміщення було дуже старе і ми кожного дня думали чи воно не впаде. Тепер маємо просторе приміщення з санвузлами. Кабінети медсестри, кухня – все за вимогами“, – відзначила Наталія Мартинюк, в.о. завідувачки Тулуківського ДНЗ.

Яскраві зображення на стінах Тулуківскього садочка малював місцевий священик разом із помічницею.

Малювали близько трьох діб. Я сам є батьком трьох дітей і маю внуків, тому знаю, чого діти потребують. Малюнки повинні бути стилізовані, більш доступні. А оскільки садочок відвідують маленькі діти, – то вони це серцем сприймають“, – розповів Микола Костюк, священик.

Для кожної групи тут окремий вхід, спальня, приміщення для ігор та кіманата гігієни. Фінансування будівництва відбувалось з різних джерел – розповідає депутат Верховної Ради Юрій Соловей. Каже, що спільними зусилялми отримали хороший результат.

Відкрився новий дитячий садочок, не реконструйований вже в якомусь існуючому приміщенні, а повністю збудований з нуля, новий, повноцінний, запроектований таким, як повинен бути. Такі об’єкти з’являлись надзвичайно рідко. Сьогодні це є норма для цього регіону. Те, що Тулуків має таку окрасу – це велика подія для цього села“, – заявив народний депутат України Юрій Соловей.

Залучили до спорудження дитсадка і кошти з Тулуківского сільського бюджету. Тутешні обранці спрямували надходження від акцизу з палива на зведення та обладнання закладу для найменших мешканців села.