news-image: На франківських вулицях вкотре "полювали" на стихійних торговців

Рейдовою групою з 24.11.2014р, 25.11.2014, 28.11.2014р. проведено 3 спільних рейди щодо запобігання несанкціонованій торгівліна  вулицях міста, в результаті яких виявлено та припинено стихійну  торгівлю овочами та фруктами, рибою, промисловими товарами, одягом та.ін.

На вул.Новгородській виявлено одне  незаконно встановлене торгове  місце з реалізації  фруктів та одне незаконно встановлене торгове місце з реалізації промислових товарів. Складено два адміністративні протоколи за порушення вимог ст.152 КУпАП .

На вул.Дністровській  виявлено одне незаконно встановлене торгове місце з реалізації одягу. Складено один адміністративний протокол за порушення вимог ст.152 КУпАП.

На вул.Низовій виявлено одне незаконно встановлене торгове місце  реалізації риби з автомобіля.  Складено один адміністративний протокол за порушення вимог ст.152 КУпАП.

На вул. Коновальця виявлено одне незаконно встановлене торгове місце  реалізації фруктів. Складено один адміністративний протокол за порушення вимог ст.152 КУпАП.

Громадським формування ОГП м.Івано-Франківськ «Штаб» складено – 1 протокол за порушення  ст.152 КУпАП.

КП «Інспекція з благоустрою»  складено   4  протоколи за порушення вимог  статті ст.152 КУпАП.

З громадянами, які організовують незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу про недопустимість торгівлі в невстановлених місцях та про наявність в місті спеціалізованих ринків.

Питання щодо недопущення незаконної торгівлі знаходиться на  постійному контролі управління торгівлі виконавчого комітету міської ради.