news-image: Мешканка Прикарпаття порізала рідного сина через "зарядку" від телефону

Пополудні 29 серпня бригада швидкої медичної допомоги привезла на приймальний покій вісімнадцятирічного юнака з ножовим пораненням грудної клітки, його госпіталізували. А в село, де він проживає, виїхала слідчо-оперативна група Тлумацького відділення поліції, про це пишуть Версії з посиланням на  АП.

Правоохоронці оглянули обійстя пацієнта лікарні, де його, власне, було поранено, вилучили закривавлений кухонний ніж. Було встановлено, що між парубком та його матір’ю виникла сварка через пристрій для зарядки мобільних телефонів. Він одночасно знадобився обом, але ніхто не хотів поступатися.

Розлючена жінка спересердя розбила обидва телефони, а потім схопила зі столу кухонний ніж і вдарила ним сина в груди. На щастя, ніж був китайського виробництва, тож лезо не пошкодило життєво важливі органи. Проти жінки відкрили кримінальне провадження за умисне легке тілесне ушкодження.

Характерно, що сорокарічна селянка не вперше проявляє агресію до рідних. Свого часу вона відбула в ув’язненні п’ятнадцять років за вбивство свого чоловіка, а потім так порізала ножем співжителя, що той ледь вижив. Цього разу під її гарячу попав син…