news-image: На велосипеді по Європі: Четверо франківців подолали 1200 кілометрів

 

Маршрут завдовжки 1200 кілометрів любителі крутити педалі подолали за 18 днів. Складали його так, аби він пролягав через далекі села подалі від цивілізації. Ночували в наметах, пишуть Версії з посиланням на   2+2.

“Туристичні місця, де мільйони людей за рік проходить воно вже якось стає нецікавим, а от коли відкриваєш для себе щось нове – місця, які ще не так знищені людськими ногами і руками, то значно краще,-  каже учасник велоподорожі Петро Петрунчак.

Для декого веломандрівка стала першою в житті. Були й такі, що до подорожі взагалі ніколи не їздили на велику. Осідлали його лише за кілька тижнів до старту. Кожен шукав свою мету. Хтось хотів світу побачити, хтось – схуднути.

“Коли приїхав додому, то всі – о.. ти так похудав. А по вазі, коли ти став на вагу – ні кілограма не скинув… Але це цього разу, а минулого разу, то так похудав, що потім півтора року поправлявся від того”, –  розповідає ініціатор велоподорожі Юрій Боднар.

З собою взяли чітко розраховану кількість провіанту – на два рази поїсти за добу. Щовечора шукали нове місце для ночівлі. На свій страх і ризик зупинялися на приватних територіях. Мились у холодних водоймах. Одного разу навіть затіяли велике прання в одному з швейцарських озер.

По озеру починають курсувати туристичні човни, і люди дивились в біноклі на нас і не розуміли, що це відбувається… а ми палатку попрали, одяг весь ми розвішали по деревах і каміннях всяких різних… і це виглядало, як циганський табір,- учасник велоподорожі Назарій Герелюк.

На все про все кожен витратив в середньому 450 евро. Утім, гроші, як і кількість підкорених кілометрів, – ніщо, порівняно з набутими враженнями.