Реконструкція полігону ТПВ в селі Бережниця завершилась 17 червня. Влада «намагалася» розв’язати проблему з сміттєзвалищем, але час із використанням полігону для складування та захоронення сміття сплив. Керівництво райдержадміністрації підготувало клопотання до ОДА, обласної рад, управління екології та природних ресурсів щодо вирішення питання про виділення з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища відповідних коштів для проведення рекультивації полігону, пишуть Версії з посиланням на газету”Верховинські вісті“.

Як каже депутат районної ради Василь Зеленчук, він разом із колегою Михайлом Зеленчуком чи не на кожній сесії районної ради піднімають питання про сміттєвий колапс, через кінцевий термін використання полігону. Натомість місцеві мешканці заблокували в’їзд на сміттєзвалище.

На зустрічі із селянами, голова РДА та районної ради Олег Лютий та Іван Шкіндюк погодились, що ситуація із сміттєзвалищем критична. Назріло питання, а куди звозити сміття із всієї Верховинщини. Директор ККП Володимир Мицканюк запевнив присутніх, що навантаження на полігон суттєво зменшилося, бо запроваджено сортове сміттєзбирання, та запропонував громаді знайти компроміс і дати можливість експлуатувати сміттєзвалище, доки не буде знайдено вихід із проблеми. В

томлені балачками горяни застерігають, що цього разу на жодні поступки не підуть.