Підрядне підприємство розпочало влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону в с. Рівня. Рух транспорту на цій ділянці дороги не припинений, а здійснюється у реверсивному режимі, пишуть Версії з посиланням на Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області .

 Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування – із Держбюджету. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».
Роботи здійснюються під контролем фахівців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та з дотриманням карантину.

Авторський нагляд – Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР». Технагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

Окрім цього об’єкту, в поточному році за національним проектом «Велике будівництво» в Івано-Франківській області здійснюється будівництво мосту через Дністер біля с. Сівка Войнилівська Калуського району (а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш), капітальний ремонт мосту в с. Боднарів Калуського району (а/д Н-10 Стрий – Мамалига), поточний середній ремонт а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі, а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!