Пов’язане зображення

Це ділянка траси Р-24, капітальний ремонт якої розпочався завдяки народному депутатові України Юрію Солов’ю.

Парламентар довів Уряду, що розвиток дорожньої інфраструктури гірських населених пунктів – це запорука їхнього економічного зростання. Нині ж люди, дивлячись на заасфальтоване кільце, лише згадують, коли його востаннє ремонтували, – пишуть Версії з посиланням на  Третю Студію.

“Останній раз робили, коли “Полонинське літо” було ще за Радянського Союзу. А потім – просто ямковий”, – розповів мешканець Верховинщини пан Петро.

Ямковий ремонт за 25 років перетворив дорогу на напрямок. За тим, як ведуться роботи нині спостерігали всі: і мешканці Ясенова, і водії.

“Ми дякуємо їм, що вони зробили. Три слої поставили асфальту. Буде стояти. За 44 роки я ще не бачила, щоб так робили дорогу”, – розповіла місцева мешканка пані Олена.

Люди кажуть, що хто має авто, той добре розуміє, що таке добра дорога. Розповідають, що через суцільні ями туристи до Верховинщини їхали не так часто. Тепер сподіваються, що все зміниться.

Інженер дорожньої фірми “Шляхбудлім” каже, кільце в Ясенові завершили якраз перед фестивалем “Полонинське літо”. Запевняє, що робили якісно.

“Ми намагаємось робити якісно. Так, були певні нюанси. Але зараз вже є якісний асфальт і укладка теж якісна. Працюємо згідно до технології”, – зауважив Мирослав Мочернюк, інженер фірми “Шляхбудлім”.

Нагадаємо, у 2015-16рр. нардеп добився виділення 90 мільйонів гривень для поточного ремонту у нижньому шарі дороги Р-24. За ці кошти поточно відремонтували Кривопільський перевал та ділянки від Косова до Стопчатова та від Косова до Верховини. Таким чином, на Гуцульщині вперше за 25 років відбувся серйозний ремонт так званої “Золотої підкови Карпат”. А ще завершився ремонт снятинської ділянки дороги Івано-Франківськ-Чернівці.