Помічників у народного депутата Ольги Сікори, які працюють на платній основі – четверо. На прес-конференції народний депутат, зокрема, уточнила інформацію про те, що з Державного бюджету на помічників виділяють 20 тис. гривень щомісяця. Насправді — на 1 тис. гривень менше. А без відрахувань ця сума становить 14 тис. гривень.

Помічники нардепа Ольги Сікори — професор-філолог, колишні чиновники та правоохоронець

Серед помічників народного депутата Ольги Сікори — 4 на платній основі. Двоє з них — Ігор Очкур та Микола Жовнір працюють на Калуському виборчому окрузі й отримують по 3 тис. гривень на місяць (без урахування податків. — Авт.). Ще двоє, прізвища яких нардеп не назвала, — у Києві. Один — колишній працівник Антимонопольного комітету, інший — професор філологічних наук, на якого народний депутат покладає надії щодо допомоги у написанні законопроектів. На заробітну плату для цих двох осіб залишається 8 тис. гривень бюджетних коштів.

Крім того, на громадських засадах у Ольги Сікори працюють ще 11 помічників — з Калуша, Івано-Франківська і Києва. За словами Ольги Сікори, в основному це — молоді та перспективні люди, які намагаються допомогти їй, і яким у власній реалізації може знадобитися посвідчення помічника народного депутата.

За словами народного депутата, вона отримала 13,8 тис. гривень заробітної плати і приблизно стільки ж — на виконання депутатських повноважень. Додаткові до платні кошти витратила на канцелярські потреби, громадські приймальні та громадських помічників.

Водночас, Ольга Сікора повідомила: серед її помічників рідні — немає.

— Я сказала — ні. Ні — навіть для дітей і на громадських засадах, — акцентувала Ольга Сікора.

Джерело:  Вікна