На відновлення водозахисних споруд на Прикарпатті потрібно 260 млн гривень

Про це Суспільному повідомив начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк, пишуть Версії.

З кожним роком ці споруди руйнуються ще більше, розповідає Роман Михайлюк. Управління вже кілька разів зверталося до Державного агентства водних ресурсів та до керівництва області, щоб допомогли профінансувати ці роботи. Крім того, великої шкоди завдали паводки минулого року – пошкоджено шість споруд. Зараз на балансі Дністровського БУВР є 72 захисні об’єкти, які в аварійному або непридатному стані.

“Державне агенство обіцяло з державного резерву профінансувати. У другій половині минулого року обласна адміністрація та облрада спільно профінансували ремонт чотирьох проблемних ділянок у Підліссі, Березівці, Борщові та Воскресінцях. Ми знали головні проблеми, тому провели першочергові роботи. Збереження цих споруд відбулося. Водозахисні споруди у нас – це водозахисні дамби та берегоукріплення. На балансі Дністровського БУВР в області є 196 км дамб та близько 76 км берегоукріплення”, – сказав Роман Михайлюк.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!