На оперативній нараді начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк розповів про реалізацію проєкту Дунайської транскордонної співпраці URBforDAN.

“Ми виграли грант на 213 675 тисяч євро”, – відмітив Ігор Попадюк.

Метою проєкту є збереження сучасного образу міських лісів. Лісові території мають стати місцем для соціалізації, релаксації, освіти та відпочинку, саме тому локацією реалізації програми обрали Вовчинецькі гори, пишуть Версії.

Тут планується:

  • облаштування дитячого простору,
  • встановлення станції сервісного обслуговування для велоспільноти,
  • відновлення пішохідних та велосипедних доріжок,
  • облаштування оглядового майданчику та паркувальної зони.

“Мене цікавить одне: щоб то все не спалили. От у центрі ружі зрізали, а то – в лісі. Бо поки поліція туди доїде на Вовчинецькі гори… Треба, щоб воно хоч трохи постояло”, – прокоментував мер Руслан Марцінків.

“Ми думаємо над цим питанням. Плануємо зробити антивандальним”, – запевнив Ігор Попадюк.

Наразі розроблений концепт проєкту і дизайн. Незабаром буде публічна презентація з обговоренням та внесенням коректив і змін.

Специфіка програми – післяфінансування, тобто грантові кошти будуть надані тільки після реалізації. Кабмін нещодавно прийняв постанову “Про затвердження Порядку сприяння відшкодуванню бенефіціарами (партнерами) проектів, бенефіціаром технічної допомоги неналежно витрачених коштів Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube — CCI 2014TC16M6TN001).

“Тепер держаудит має доступ до перевірки наших витрат і нам всі кошти, які ми витратили до цього на проект, повернуть одним траншем”, – резюмував Попадюк.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!