Результат пошуку зображень за запитом "міська асоціація ато"

“На Всеукраїнському ветеранському Форумі Міська Асоціація учасників АТО Івано-Франківська представлятиме сім успішних проектів:

1.”Житло воїнам АТО” – за два роки діяльності вручено 136 квартир бійцям з інвалідністю, багатодітним і малазабезпечиним без жодної бюджетної гривні.

Світлина від Vasul  Andriyv.

2. ЖБК “Соціум” – вручено 40 квартир за пільговою ціною, в чотири рази нижче рикової вартості. Також ведетьтся будівництво реабілітаційного центру.

3. Охоронна фірма учасників бойових дій “Рубіж”- забезпечення публічного порядку під час масових заходів. Домовленість про охорону – шкіл, садочків, навчальних закладів освіти.

4. Проект “Безкоштовного медичного обстеження і лікування” – для учасників війни і їх сімей. За рік діяльності обстежено понад 500 сімей, з яких понад пів сотні госпіталізовано і надано необхідне лікування.

Світлина від Vasul  Andriyv.

5. Проект “Фонд допомоги “Соціум” – для учасників війни, сімей загиблих, сиріт та діточок з ДЦП.

6. Проект “Зелена Варта” – понад 40 рейдових виїздів у Карпати.

7. “Визнання добровольців на рівні області” – понад 150 бійців-добровольців та реалізація проекту у 12 областях України!

Світлина від Vasul  Andriyv.

Нам є що презентувати побратимам з інших областей України і ми також надіємось перейняти досвід їхніх успішних проектів та ініціатив!
До зустрічі! З Богом!”, – йдеться у дописі.

Світлина від Vasul  Andriyv.