Результат пошуку зображень за запитом "школярі громадський транспорт"

Втім, новацію відклали, оскільки необхідно було встановити достатню кількість валідаторів та надрукувати квитки.

Як розповів у розмові з кореспонденткоюначальник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк, наразі триває передача зашифрованих даних для друку квитків, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

«Вже підготовлена база даних від департаменту освіти і соцполітики. Зараз ми надсилаємо зашифровані дані підприємству, яке виграло тендер на виготовлення і друк електронних квитків. Спочатку надрукують учнівські, потім пільгові, а тоді всім мешканцям, які подавали заяви до комунального підприємства. Протягом 14 днів підприємство надрукує і надішле партію готових квитків, а департаменти освіти і соцполітики їх роздадуть», – каже Гіглюк.

Водночас очільник УТІЗу пояснив, що школярам для проїзду можуть знадобитися і паперовий учнівський квиток і електронний.

«На даний момент в планах впровадження електронних квитків тільки в комунальному транспорті. У приватних автобусах, електронний квиток діяти не буде, оскільки немає приладів для зчитування. Тому, в приватних маршрутках, для проїзду діти будуть використовувати паперовий учнівський квиток», – зауважує чиновник.

Що ж стосується термінів запровадження системи електронної оплати за проїзд, то за словами Андрія Гіглюка це буде не раніше, як за місяць-два.

«Валідатори в комунальному транспорті вже змонтовані, але немає ще квитків. Ми плануємо з нового року вже повністю запустити систему автоматизованого розрахунку в громадському транспорті для усіх пасажирів», – анонсував начальник УТІЗ.