Фото ілюстративне

«Використання нафтовиснажених пластів по загально прийнятій схемі дозволить в зимовий період зберігати до 250 тис. т нафти при нетральних буферних об’ємах. Зберігання природнього газу в межах виснажених пластів ОТГ Ворохта, Піги, Татарів до 8 млрд. м3, що відповідає по аналогії газосховищам Богородчани, Угерськ та інше», – йдеться у повідомленні компанії.

Усі зауваження та пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля необхідно надсилати до: Міністерства енергетики та захисту довкілля України, вул.. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035; контактна особа: Гладун Євгеній Євгенійович, головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля Управління оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки ([email protected]; [email protected]; тел. 044 206-31-40 та 044 248-23-43).

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Нафтова компанія «Бангаз» є житель Івано-Франківська Височанський Зіновій Михайлович та житель Богородчан Боднарук Володимир Юрійович.

ТОВ «Нафтова компанія «Бангаз» заснована у січні 2018 року. Статутний фонд становить 170 тисяч гривень. Фірма позиціонує себе як постачальник природного газу та електроенергії промисловим споживачам України, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!