З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка. У своєму виступі вона акцентувала увагу на  пріоритетності розвитку туристичної галузі у регіоні та розповіла про інфраструктурні проекти, які будуть реалізовуватися на Прикарпатті.

Представники проекту «ПРОМІС» презентували громадськості Стратегію розвитку туризму Яремчанщини на період до 2027 року, а про основні напрямки роботи та історію створення громадської організації «Асоціація готельєрів Яремчанщини» розповіла її керівник Галина Афтаназів, яка запросила небайдужих готельєрів та власників садиб активніше долучатися до спільної праці.  Досить цікавим та змістовним було представлення результатів соціологічних досліджень «Оцінка туристичної привабливості Яремчанського краю: літо-зима», яке провела у регіоні соціологічна агенція «Фама».

Про доцільність та перспективи розвитку ділового туризму на Яремчанщині розповів керівник ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук. Також йшлося про подієвий туризм, як дієвий інструмент підсилення конкурентної спроможності туристичного регіону. Окрім цього, у рамках конференції було презентовано діяльність та надання послуг сервісами «Hotels24» та «Booking.com».

«Я щиро хочу подякувати всім за активну позицію та участь у конференції. Сьогодні кожен з нас є відповідальним за розвиток Яремчанщини і саме туристична галузь є стратегічним напрямком для нашого регіону. Сподіваюся, що наш сьогоднішній форум у найближчий час покаже вже перші свої результати. Бо тільки спільними зусиллями та обєднанням, ми досягнемо поставленої мети», – резюмував голова правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук.