На оперативній нараді директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак відзвітував про підготовку до проведення загальноміської толоки, яка запланована вже на цю суботу.

«Запрошуємо всіх мешканців нашого міста, на годину-дві долучитись до прибирання, адже праця – це задоволення, – відмітив Михайло Смушак. – Хочеться, щоб до Великодня наше місто було чистим. Цього року свято досить швидко, тому і прибирання запланували на цей день».

Також головний комунальник відмітив, що будуть не тільки прибирати місто, а й озеленювати його. Зокрема навесні планують висадити близько 500 дерев, ще стільки ж –восени.

До цієї роботи залучать і мера. Руслану Марцінківу «дістався» сквер на Низовій.

«Ми плануємо тут прибрати сквер на вулиці Низова. Також буде висадка дерев, – відмітив Смушак. – Тут працюватиме міський голова, його заступники, секретаріат та секретар міської ради».

Загалом, за кожним департаментом, управлінням та комунальним підприємством будуть закріплені певні ділянки. Руслан Марцінків в свою чергу попросив долучитись до прибирання також будинкові комітети та ОСББ і обіцяв, що містяни будуть забезпечені всім необхідним реманентом та технікою для вивезення сміття. Також цього річ не будуть білити бордюри.

«Краще хай буде чисто, аніж білий бордюр, а поруч – сміття», – відмітив Смушак.