За офіційною версією, смерть настала через три дні після перебування її у реанімації, але зі слів невідомих – ніби побратимів її батька, померла дівчина буцімто від насильницької смерті.

Однак у поліції цю інформацію категорично спростовують. Мовляв, заяви від батьків у поліції немає, пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

– Ми спростовуємо цю інформацію, у нас дійсно був випадок, коли працівниця Берегівського відділення поліції потрапила у лікарню, але через хворобу, – говорить речниця ГУНП у Закарпатській області Тетяна Щоголєва. – Вона три дні пробула в лікарні і померла. На її тілі не було виявлено ознак тілесних ушкоджень. Так, поліція відкрила кримінальне провадження за с.1 ст. 115 ККУ («Умисне вбивство»), але з позначкою «природня смерть». Це зроблено для того,аби провести розширену експертизу. У поліції вона працювала з жовтня 2017 року. Оскільки була молодшим спеціалістом, постійно перебувала під наглядом старших колег, які координували її роботу. Якби були якісь утиски щодо її професійної діяльності, ми б про це знали.

Дівчину досі не поховали, оскільки на прохання батьків триває додаткова експертиза тіла, кажуть в поліції.

Подробиці – у сюжеті телеканалу М-Студіо.