Результат пошуку зображень за запитом "Гончарук"

Відомо, мінімальна зарплата в Україні з січня 2017 року 3200 гривень. Компетентні органи щотижнево проводиться моніторинг виплати заробітної плати, слідкують за працевлаштуванням в області. Про порушення телефонують на гарячі лінії. Вже було 23 дзвінки, але факти порушення підтверджені тільки у двох випадках. Також проводять навчальні семінари та круглі столи з цього питання в районних центрах. У інформаційно-навчальних заходах взяли участь понад тисячу осіб, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Начальниця управління праці ОДА Ярослава Ульванська зазначили, що 417 мільйонів гривень не вистачає для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери в області. Найгірша ситуація у Верховинському, Снятинському та Тлумацькому районах.

«На жаль, є серйозні питання в тому, що нам не вистачить коштів і матимемо труднощі», – сказав голова ОДА Олег Гончарук.

«Хтось щось придумав про зміну тарифів, про 3200 і не подумав, що це погано відгукнеться. А всі проблеми на базовий рівень. 417 мільйонів гривень не підйомні для нашої області», – прокоментував голова облради Олександр Сич та закликав апелювати до центральних органів влади, щоб ті врегульовували це питання.