Тітушки чи друзі? На завод “Пресмаш” спортивні молодики не впускали працівників та акціонерів – втрутилася поліція (ВІДЕО)
Сьогодні там мало відбутися засідання комітету кредиторів. Як розповіли працівники, на прохідній їх зустріли майже двадцять незнайомих молодиків, котрі не впускали людей у приміщення. Вони не пояснювали своїх дій. Дійшло навіть до штовханини. Тож довелося викликати поліцію. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

На місце пригоди прибули вісім екіпажів поліції та командир батальйону патрульних. Лише після цього вдалося зупинити конфлікт – молодики розбіглися, однак десятьох з них затримали. До правоохоронців звернувся помічник керуючої санацією “Пресмашу”, котрий пояснив, що хлопці – його знайомі. Чоловік зазначив, що мав інформацію про можливий зрив засідання комітету, тож закликав знайомих, аби ті не допустили конфліктів.

Один з основних акціонерів “Пресмашу”, Богдан Пукіш, заявив “Галці”, що його та представника податкової також не хотіли впускати. Також він і працівники заводу зазначили, що керуюча санацією підготувала план санації, з яким люди не погоджуються. Мовляв, прогнозується звільнення більш ніж третини людей без виплати дворічнихборгів із зарплати і фіндопомоги.

Керуюча санацією “Пресмашу” Надія Слідзьона у телефонному режимі зазначила, що не бачила інциденту. Однак повідомила, що на попередньому засіданні кредиторів її побила дружина Богдана Пукіша, тож вона має право на свій захист. Побої зняті, заява у поліцію написана.

А от в патрульній поліції розповіли, що молодиків затримали для з’ясування особи – всі виявилися місцевими учнями одного з коледжу. Їх відпустили.

Журналісти отримали відео з місця сьогоднішніх подій.

На “Пресмаші” вже два роки не платять зарплатню, борг сягнув 4,5 млн гривень.