26 червня у Львові невідомі напали на знімальну групу «Савік Шустер студії». Про це повідомила керівник служби соціальних комунікацій компанії Альона Трофанчук.

За її словами, інцидент стався у центрі Львова. Нападники в агресивній формі перешкоджали роботі журналістки Альбіни Безроденко та оператора програми, прізвище якого встановлюється.

«На нас напали, розбили камеру, забрали журналістське посвідчення. Ми проводили журналістський експеримент: наскільки люди готові жертвувати свої гроші іншим. Героїня сюжету – мама хворої дитини – йшла по центру Львова, маючи на руках всі документи, і приймала допомогу від людей. У цей момент підбігли невідомі, зажадали показати посвідчення. Я пред’явила його, вони скрутили руки, забрали документ і стали бити камеру. Ми викликали наряд міліції», – розповіла Альбіна Безроденко.

«На місце події приїхала слідчо-оперативна група. Зараз оператора і кореспондентку везуть у відділення міліції. Знімальна група працювала над черговою програмою соціального ток-шоу “Шустер Life. Адреналін” про “чорних” благодійників», – йдеться в повідомленні служби соціальних комунікацій.