В жовтні в Україні розпочався масштабний проект «Дні Reikartz». Перша ділова зустріч відбулася у Reikartz Парк Готелі в Івано-Франківську. Тут до співпраці запрошують відпочинкові заклади, які самостійно працюють на ринку, або знаходяться на стадії будівництва чи реконструкції.

«У нас є своє архітектурне бюро, яке займається планування. Ми маємо досвід будівництва від фундаменту до запуску закладу. Крім цього, ми беремо готелі, в яких проводимо реконструкцію згідно наших планів, потім запроваджуємо наші стандарти, навчаємо персонал», – розповів Дмитро Семків, заступник операційного директора мережі готелів Reikartz.

Reikartz Hotel Group об’єднує понад 40 готелів в Україні та за її межами й готова до розширення. Тож активно розвиватиме курортний та бізнес напрями. Все для того, щоб організувати відмінний відпочинок для гостей та позиціонувати Україну, як новий туристичний напрям для іноземців. На Прикарпатті цей сегмент представлений готелями в Яремче та в Івано-Франківську.

«Це один із проектів, який втілювався декілька років. Кілька місяців тому ми відкрили оновлені додаткові номери. Вони повністю показують нам, який Reikartz. Ми можемо багато говорити про те, який гарний номер, про те, як смачно в наших ресторанах, але всі погодяться з думкою про те, що найкраще все це спробувати на собі», – розповіла Христина Кагуй, керівник відділу активних продажів мережі готелів Reikartz.

Представники Reikartz наголошують, що вони розвивають курортний бізнес у відповідності до всіх світових стандартів. Саме тому, ще однією темою заходу була кар’єра і навчання разом з Reikartz. Для студентів університетів і професійно-технічних закладів Івано-Франківська провели екскурсію готелем та розповіли про нюанси роботи готельно-ресторанного бізнесу.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!