http://biz.liga.net/upload/iblock/e90/e909d1c70fff017c60aeffceb7a7a5eb.jpg

Її однак видають за зразкову фірму Байдена-Кваснєвського,  пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Відповідними документами, які засвідчують ці факти поділилась   і Ольга Галабала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Сесія облради має розглядати питання щодо погодження надання спеціального дозволу на видобування нафти та газу приватній видобувній компанії ТОВ «ПАРІ».

Як зазначає Галабала, останні кілька днів і громадським активістам, представникам громади, депутатам активно доносять інформацію про те, що начебто фірма ТОВ «ПАРІ» вже не належить Злочевському, а її викупили американці і там керують тепер екс-президент Польщі Кваснєвський та син Байдена.

«Обманювали так переконливо, що, навіть, і я засумнівалася в тому, чи дійсно ТОВ «ПАРІ» і досі належить Злочевському. Дякую друзям, що мають доступ до відповідної інформації, що допомогли швидко отримати всі дані та документи щодо реальної структури власності фірми ТОВ «ПАРІ», включаючи витяги з реєстрів, надані республікою Кіпр», – ділиться Галабала.

Так, згідно з даними Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб (витяг від 9 березня 2017 року), компанія ТОВ «ПАРІ» створена двома компаніями – кіпрською фірмою «БУРІСМА ХОЛДІНГ», яка на 100% належить Миколі Злочевському та ТОВ «Еско-Північ», яка також належить кіпрській фірмі «БУРІСМА ХОЛДІНГ» та Миколі Злочевському.

«Тобто єдиним власником і отримувачем доходу ТОВ «ПАРІ» є Микола Злочевський через офшорні кіпрські компанії!», – заявляє Галабала.

За словами Галабали, інформацію про нових власників Кваснєвського та Байдена перекрутили з веб-сайту компанії «БУРІСМА ХОЛДІНГ». Там вказано, що до складу Ради директорів компанії входять: Алан Аптер, Олександр Кваснєвський, Хантер Байден, Джозеф Блек, Каріна Злочевська, Вадим Пожарський, Крістіна Софоклеус, Рігінос Караламбус.

«Згідно Статуту «БУРІСМА ХОЛДІНГ» Рада директорів виконує ДОРАДЧУ функцію та займається формуванням стратегії компанії. А самі директори виконують «консультативную функцию и принимают участие в формировании стратегии развития компании» (інформація згідно даних «БУРІСМА ХОЛДІНГ»)» – зазначає Галабала.

Для інформації: формування Рад директорів з відомих та авторитетих осіб є усталеною практикою міжнародних компаній. Це дорадчий орган, який збирається кілька разів на рік для того, щоб давати поради керівництву компанії. Директори НЕ Є власниками компанії, а отримують високі гонорари за свою роботу і за можливість використання компанією їх імені.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ з офіційної сторінки Вікіпедія:

Микола Владиславович Злочевський (14 червня 1966, м. Київ). Власник найбільшої приватної газовидобувної компанії України Burisma.

2006 – 2010 – народний депутат України від «Партії Регіонів»

з 2010 року – Міністр екології Уряду Януковича

На даний момент НАБУ проводить досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо неправомірних дій службових осіб Мінекології при видачі у 2010–2012 роках спеціальних дозволів на користування надрами, у тому числі на користь підприємств, що входять до групи компаній “Burisma”.

 

http://volya.ua/s/img/thumb/630x/606918903be3b695ecf8e84a09e7fbbf

http://volya.ua/s/img/thumb/630x/1cecff0b971b4aea9242725903af5349