goncharuk

Відсутність керівника погіршує ситуацію в районі, вважають люди і попереджають, що ця поїздка – остання. А далі будуть більш радикальні дії.

На претензії представників громадськості голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зазначив, що згідно розпорядження адміністрації президента України він раніше подав на попереднє узгодження три кандидатури. Жодна кандидатура не була підтримана кадровою комісією адміністрацією президента.

Станом на даний час від громадськості Надвірнянщини, та один-два кандидати від голови ОДА будуть їхати цієї п‘ятниці на кадрову перевірку до адміністрації президента. Надвірнянщина без голови не залишиться, – зазначив очільник області на завершення зустрічі.

Нагадаємо, що раніше на посаду голови Надвірнянської РДА претендував власник ювелірної крамниці, якого в народі обізвали “Золотим батоном”, який не пройшов відповідної перевірки. Пізніше стало відомо, що на посаду голови РДА Олег Гончарук розглядав кандидатуру Тараса Рудяка, проти призначення якого активно виступила громада району.