Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла директор школи Наталя Бойчук.

В рамках проекту “Давай, грай” у Бурштині 22 вересня було відкрито футбольне поле зі штучним покриттям. Соціальний проект “Давай, грай!” спрямовано на розвиток масового дитячого футболу в Україні та популяризацію здорового способу життя. Реалізується некомерційним фондом Shakhtar Social, інформує “Галка”.

На свято приїхав нападник команди “Шахтар” Андрій Тотовицький. Втілення цього проєкту стало можливе за участі держави, сприяння компанії ДТЕК і співфінансування місцевої ради.

Довідково. «Давай, грай!» розвиває в дітей когнітивні, комунікаційні навички, координацію і фізичну витривалість. У проекті беруть участь понад 3 000 хлопчиків та дівчат віком від 7 до 12 років. Заняття безкоштовно проводять кваліфіковані тренери-волонтери. Футбольні майданчики забезпечено всім необхідним інвентарем. У межах проекту регулярно відбуваються змагання.

«Давай, грай!» реалізується в 23 містах: Київ, Харків, Львів, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Донецьк, Макіївка, Маріуполь, Добропілля, Білозерське, Зеленодольськ, Івано-Франківськ, Бурштин, Червоноград, Добротвір, Попасна, Авдіївка, Торецьк, Мар’їнка, Красногорівка, Щастя, Волноваха, Курахове.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!