https://pp.vk.me/c624922/v624922767/3e491/IBSJ11NhsyI.jpg

Про це повідомив народний депутат України Олександр Шевченко.

Ця розмітка служитиме мінімум три роки, – каже нардеп. –  Вона вночі так світиметься, якби з-під асфальту світили ліхтарі“.

Щодо термінів закінчення усіх ремонтних робіт на вулиці Набережній, то Олександр Шевченко зауважив, що вони займуть кілька тижнів.

На цьому тижні буде підписано із обласною державною адміністрацією договір. Підготовчі роботи ми зараз робимо – підсипаєм основу під велодоріжки, під тротуари, де потрібно – розширюємо дорогу, – розповідає Олександр Шеченко.

За словами народного депутата, вулиця Набережна буде зразковою дорогою із ідеальним покриттям, унікальною велодоріжкою та сучасним освітленням.

Щодо верхнього покриття – то на наступному тижні воно буде повінстю покладене. До слова, ми привезли в Галич завод Бенінгхофер, який виробляє нам суперяісний асфальт. Нами було прийнято рішення замість сларісілу постелити 4 сантиметри ЩМА. По 700-800 метрів вдень будем закривати. І це буде справжній ЩМА, а не те що за нього видають деякі фірми, які ремонтують дороги в Івано-Франківську“, – зазначив нароний депутат.

Нагадаємо, що рік тому на ремонт вулиці Набережної імені Василя Стефаника був виготовлений проект, в якому ціна вулиці складали 57 мільйонів гривень, проте після втручання нардепа О. Шевченка та після проведеного тендеру за новими проектам ціна знизилася до 38 мільонів гривень.

Причому за 57 мільйонів планувалося робити ремонт за застарілими технологіями, тоді, як за новим проектом за сучасними технологіми, вартість ремонту склала 38 мільйонів.