Результат пошуку зображень за запитом "нардеп Шевченко"

Оксана Мельник звернулася до президента Зеленського з приводу інциденту з Olexandr Shevchenko

Оксана Мельник, директор з маркетингу міжнародної будівельної компанії “M GROUP DEVELOPMENT” звернулася з офіційною заявою до клієнтів компанії, мешканців Франківська, а також президента України Володимира Зеленського, щодо нещодавнього відеозвернення народного депутата України Олександра Шевченка. Який, за її словами, намагається “втягнути компанію у свою брудну передвиборчу гонку за крісло народного депутата”.

Пряма мова:

“По-перше, “M GROUP DEVELOPMENT” та її засновник Іван Мельник не висували жодного кандидата на парламентські вибори. Юрист компанії Олександр Богачов самостійно прийняв рішення взяти учать у виборчій компанії.

По–друге, Олександр Шевченко сам чотири рази телефонував до спільного знайомого – підприємця Заріцького Віталія, кидав погрози у бік компанії і вимагав організувати зустріч з Іваном Мельником.

По-третє, Іван Мельник, спеціально приїхавши у Франківськ, зателефонував до Шевченка, час і місце зустрічі були ініційовані Шевченком.

По-четверте, основною вимогою зустрічі було зняти з виборів кандидатуру Олександра Богачова, погрози ішли у бік Богачова, Івана Мельника та в основному у бік компанії. У разі невиконання, Шевченко обіцяв залучити усі ЗМІ групи “Приват”, у тому числі і “1+1″ з метою завдання нищівного удару по діловій репутації компанії. А також намагався зініціювати зустріч у ширшому колі за участю Ігоря Коломойського.

По-п’яте, тези політика про погрози йому, його сім’ї від бізнесмена Івана Мельника, піар-компанії з обливання лайном нардепа працівником ком служби, згадка кримінального авторитета Патлатого, звернення до президента з такою гучною заявою, що банда на чолі з Іваном Мельником рвуться до влади – це все викликає лиш посмішку. Шевченко розуміє, що програє вибори і більше нічого цікавого не зміг придумати.

Наша компанія і її юристи з самого ранку працюють над позовною заявою про захист честі, гідності і ділової репутації компанії і її засновника. І ми робитимемо все, щоб засідання відбулося ще до виборів і було відкрите для громадськості та ЗМІ.

Чекаємо на ваше публічне вибачення”.

Директор з маркетингу будівельної компанії M GROUP DEVELOPMENT Оксана Мельник звернулась до нардепа Шевченка з офіційною заявою.

Оксана Мельник звернулася до президента Зеленського з приводу інциденту з Olexandr ShevchenkoОксана Мельник, директор з маркетингу міжнародної будівельної компанії "M GROUP DEVELOPMENT" звернулася з офіційною заявою до клієнтів компанії, мешканців Франківська, а також президента України Володимира Зеленського, щодо нещодавнього відеозвернення народного депутата України Олександра Шевченка. Який, за її словами, намагається "втягнути компанію у свою брудну передвиборчу гонку за крісло народного депутата".Пряма мова: "По-перше, "M GROUP DEVELOPMENT" та її засновник Іван Мельник не висували жодного кандидата на парламентські вибори. Юрист компанії Олександр Богачов самостійно прийняв рішення взяти учать у виборчій компанії. По–друге, Олександр Шевченко сам чотири рази телефонував до спільного знайомого – підприємця Заріцького Віталія, кидав погрози у бік компанії і вимагав організувати зустріч з Іваном Мельником.По-третє, Іван Мельник, спеціально приїхавши у Франківськ, зателефонував до Шевченка, час і місце зустрічі були ініційовані Шевченком. По-четверте, основною вимогою зустрічі було зняти з виборів кандидатуру Олександра Богачова, погрози ішли у бік Богачова, Івана Мельника та в основному у бік компанії. У разі невиконання, Шевченко обіцяв залучити усі ЗМІ групи "Приват", у тому числі і "1+1" з метою завдання нищівного удару по діловій репутації компанії. А також намагався зініціювати зустріч у ширшому колі за участю Ігоря Коломойського.По-п'яте, тези політика про погрози йому, його сім'ї від бізнесмена Івана Мельника, піар-компанії з обливання лайном нардепа працівником ком служби, згадка кримінального авторитета Патлатого, звернення до президента з такою гучною заявою, що банда на чолі з Іваном Мельником рвуться до влади – це все викликає лиш посмішку. Шевченко розуміє, що програє вибори і більше нічого цікавого не зміг придумати. Наша компанія і її юристи з самого ранку працюють над позовною заявою про захист честі, гідності і ділової репутації компанії і її засновника. І ми робитимемо все, щоб засідання відбулося ще до виборів і було відкрите для громадськості та ЗМІ.Чекаємо на ваше публічне вибачення". Адміністрація Президента України Команда Зеленського

Опубліковано M Group Development Пʼятниця, 14 червня 2019 р.

Нагадаємо, у Франківську облили фекаліями нардепа Олександра Шевченка.

Постраждали нардеп звинуватив у цьому франківську команду “Слуги народу” та кримінального авторитета “Патлатого”.

Юрист Олександр Богачов відповів на закиди нардепа.