У рамках благодійної акції «Шкільний портфелик» народний депутат України Роман Чернега вручив комплекти учнівського приладдя, рюкзаки, одяг та інші подарунки п’ятьом дітям-сиротам Галицького району.

Як зазначила начальник служби у справах сім’ї Галицької РДА Емілія Думан, в районі налічується 20 дітей-сиріт та 62 дітей, позбавлених батьківського піклування. «Ми звернулися через газету «Галицьке слово» до всіх небайдужих людей з проханням допомогти підготуватися цим діткам до початку навчального року. Одним із перших відгукнувся на цю пропозицію Роман Чернега, – каже Емілія Думан. – Він вирішив допомогти круглим сиротам». Діти та їхні опікуни задоволені подарунками.

“Ми попросили працівників служби дізнатися, що конкретно потрібно цим діткам, – розповідає народний депутат. – За рахунок своєї допомоги на оздоровлення я закупив все необхідне. Принагідно хочу побажати їм успішного навчального року, міцного здоров’я і щоб вони виросли гідними громадянами нашої держави.


Роман Чернега також поцікавився у опікунів, з якими проблемами вони стикаються в процесі виховання діток і пообіцяв сприяти у їх вирішенні.