news-image: На Прикарпатті СБУ ліквідувала канал контрабанди наркотичного препарату «Subutex»

Канал контрабанди забороненого препарату налагодив молодий безробітний житель міста Івано-Франківська. Він замовляв пігулки у чоловіка, який проживає в одній з країн західної Європи. Препарат пересилали до України через перевізників з приховуванням від митного контролю.

5 серпня ц.р. івано-франківець отримав пакунок від приватного перевізника, котрий не знав, що окрім продуктів харчування, у посилці приховані блістери з наркотичними пігулками. Співробітники СБУ затримали зловмисника одразу після одержання посилки.

Організатору каналу контрабанди наркотику повідомлено про підозру за ч.2 ст.305 та ч.2 ст.307 Кримінального Кодексу України – контрабанда наркотичних засобів, вчинена за попередньою змовою групою осіб, що карається позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією наркотичних засобів та з конфіскацією майна та незаконне зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.