Вчені NASA показали край Всесвіту: «плоский світ». Politeka

Ресурс підійде для школярів, студентів та всіх, хто цікавиться діяльністю NASA, повідомляє inspired.

На сайті можна знайти освітні матеріали NASA: відео, подкасти, електронні книги, проєкти «Зроби сам», а також тури віртуальної й доповненої реальності з космічного телескопа Hubble і Міжнародної космічної станції. Також NASA представили  додаток, який допоможе відчути себе пілотом космічного корабля у віртуальній реальності.

«Ми знаємо, що люди всюди, особливо студенти, шукають способи вийти з дому, фізично не виходячи з дому», — сказала Беттіна Інклен з відділу комунікацій NASA. «У NASA є спосіб поглянути в небо і побачити себе в космосі <…> Ми помістили цю інформацію у них під рукою. Ми сподіваємося, що кожен витратить кілька хвилин, щоб відвідати сайт NASA at Home».

Розробники сайту зазначають, що на ресурсі викладені освітні та розважальні матеріали і різноманітні активності: від офіційних планів уроків до історій про те, як наука і дослідження допомагають світу.

Крім цього, NASA at Home надасть можливості для спілкування з експертами агентства. Наприклад, астронавтка Крістіна Кох буде читати дитячі книги.

На сайт можна перейти за посиланням.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!