Народний депутат Ольга Сікора посварилась із мером Калуша Ігорем Насаликом. Нардеп дорікнула мерові, що він відправив до Швеції набувати досвіду чиновниць міськради «передпенсійного і глибоко пенсійного віку».

«То не було кого у Швецію послати, лише двох пенсіонерок, які вже сипляться? Чому молодих перспективних людей не послати, якщо вже є така програма, якщо ви її фінансуєте і хочете, щоб воно принесло результат для міста? То що треба антикваріат посилати?», – заявила Ольга Сікора, звертаючись до міської влади.

Насалик, спінінг, Івано-Франківськ, Сікора

У відповідь на заяву Сікори, Ігор Насалик під час сесії Калуської міськради організував відеопрезентацію, на якій у відеорежимі продемонстрував всі зауваження нардепа.

«Щодо того, що і з кого сиплеться, то щодня о 19.00-20.00 я проводжу тренування по спінінгу, тому запрошую сьогодні Ольгу Сікору та ЗМІ на тренування. Подивимося, чи витримає Ольга Мирославівна і що з кого сиплеться. Між іншим, вона лише на 4 місяці молодша за Наталію Бабій», – наголосив мер.

Щоправда, потім запрошення на поєдинок переадресував помічникові народного депутата Ігорю Очкуру, відреагувавши на зауваження, що змагатися із жінкою — некоректно. У свою чергу Ігор Очкур не сприйняв усерйоз виклик. За його словами, свого часу мер уже запрошував його на боксерський ринг, але далі слів не пішло.