Фото ілюстративне
12 грудня 0 10:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в селищі Печеніжин Коломийського району потрібна допомога по розпилюванні дерева на проїжджій частині дороги. Особовий склад місцевої пожежної команди Печеніжина за допомогою бензопили провів роботи по розрізанню дерева та звільнення проїжджої частини дороги, пишуть Версії з посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

12 грудня о 16:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі «Мукачево-Львів» між селом Насташено та містом Бурштином впало дерево на проїжджу частину автодороги та перекрило частково рух автотранспорту. При падінні дерево зачепило та нанесло незначні пошкодження автомобілю «Сітроєн Джемпер». Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопили та підручних засобів було розчищено автодорогу від поваленого дерева. 

12 грудня о 17:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в селі Тязів Тисменицького району на території школи внаслідок погодних умов (сильного вітру) впало дерево на лінію електропередач. Особовим складом Державного пожежно-рятувального поста села Ямниця було обрізано дерево та спущено на землю, а службою РЕМ підтягнуто лінії електропередач та відновлено електропостачання.

12 грудня о 18:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по розрізанню поваленого дерева на проїжджій частині дороги в місті Івано-Франківськ на вулиці Калуське шосе. По прибуттю до місця виклику розвідкою встановлено, що на лінію електропередач впало дерево. На місці працювала комунальна служба. Відділення частини спеціальної пожежної техніки надало допомогу працівникам комунальної служби по прибиранні відрізаних гілок.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.