Так, гумористи об’єднюються у команди, представляючи конкретне місто, а гроші за сміх суддів витрачатимуть на реалізацію соціального проекту свого населеного пункту.

Та якщо учасникам не вдасться розсмішити зіркових коміків, вони будуть змушені реалізувати соціальний проект, задля якого прийшли на шоу, з власних кишень. Учасниками нового сезону є відомі гумористи, актори, учасники stand-up проектів і популярні медійні особистості, які представляють різні міста України: Житомир, Суми, Харків, Київ, Кривий Ріг, Львів та Хмельницький.

На цей раз, черга дійшла до Івано-Франківська. Команда на чолі з відомим стронгменом та шоуменом Василем Вірастюком завдяки своїм жартам зібрала 165 тисяч гривень.

“КОМАНДА ПОВИННА БУЛА ЗІБРАТИ 125 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ, ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДІТИ НА ТЕРИТОРІХ ШКОЛИ МОГЛИ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ, РОЗВИВАТИСЯ, ГРАТИСЯ І ПРОСТО КОМУНІКУВАТИ МІЖ СОБОЮ”, – ЗАЗНАЧИЛА КЕРІВНИК ФРАНКІВСЬКОГО ПРОЕКТУ МАР’ЯНА ВЕРШИНІНА.

Нагадаємо, у попередньому сезоні, завдяки виграним у проекті коштам, в різних містах України з’явилися: інклюзивна сенсорна кімната, майданчик для дітей з інвалідністю, ляльковий театр та освітній хаб. Також був проведений ремонт у притулку для собак та втілені інші соціальні ініціативи.

У підсумку – наша команда зібрала 165 тисяч гривень.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!