Шкільний турнір з футзалу “Кубок Президента НФК “Ураган” Олександра Бубена” вже втретє пройде у нашому місті. Це унікальний соціальний проект, який з кожним роком об’єднує все більше дитячих сердець, здружує шкільні громади – вчителів, керівництво шкіл, батьків, адже усі прагнуть до єдиної мети – здобуття головного трофею турніру 80 000 гривень. 

З листопада по травень шкільний футзальний турнір даруватиме чимало цікавих баталій серед учнів 5-х класів загальноосвітніх шкіл міста у боротьбі за титул чемпіона. Згоду на участь вже дали 26 шкіл Івано-Франківська, тому очікується, що на спортивному майданчику вируватимуть справжні спортивні пристрасті, адже буде заради чого. Призовий фонд змагань навчальний заклад зможе спрямувати на вирішення соціальний потреб школи, пов’язаних із покращенням умов для занять фізичною культурою та спортом.

 Вже давно не секрет, що шкільний турнір не тільки дарує незабутні враження, а й здійснює дитячі мрії та спонукає до нових звершень та перемог. “Кубок Президента НФК “Ураган” Олександра Бубена” – хороша можливість заявити про себе на все місто, випробувати свої сили у командній грі та організувати наполегливих школярів у боротьбі за мрію.

29 жовтня о 15:00 відбудеться офіційне жеребкування “Кубку Президента НФК “Ураган” Олександра Бубена” – в офісі НФК “Ураган” за адресою: вул. Чорновола, 7, оф.214 (гот. “Станіславів”).

Урочисте відкриття турніру відбудеться 1 листопада о 15:00 в Коледжі фізичного виховання (вул. Мазепи, 142-а). Цей день стане неймовірно захоплюючим та видовищним, адже ознаменується справжнім та нестримний виром емоцій, який пануватиме на спортивному майданчику, на якому в цей день боротимуться за Суперкубок дворазовий чемпіон – ЗШ №19 та фіналіст турніру – ЗШ №22.

Та після яскравого відкриття, емоції не стихатимуть, адже з 9 листопада розпочнуться змагання групового етапу. За традицією вони проходитиму щосуботи, починаючи з 10:00 ранку, у спортивному залі ФОК Медуніверситету (вул. Целевича, 34).