Результат пошуку зображень за запитом "вибори"

За його словами, у чотирьох новоутворених громадах області – БукачівськійВигодськійКоршівській та Новицькій – обиратимуть голів, а також депутатський корпус рад ОТГ.

Ще у трьох тергромадах, які вирішили доєднатись до вже діючих ОТГ, відбудуться додаткові довибори депутатів, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Зокрема, мова йде про Рибнинську сільську раду, яка увійшла до складу Рожнівської об’єднаної територіальної громади, про Брошнівську сільраду, яка приєдналась до Брошнів-Осадської ОТГ та Середньомайданську, яка доєдналась до Ланчинської тергромади.

«Загалом 50 тисяч прикарпатців очікують на вибори вже цієї неділі. До слова, у чотирьох громадах області відбудуться перші місцеві вибори голів та депутатського корпусу. Після завершення виборчого процесу в кожній громаді буде сформований новий представницький орган – рада ОТГ, яка розпочне свою роботу вже спочатку 2019 року, – говорить Максим Чопей, – Ще у трьох сільських радах буде проведено довибори депутатів. Ці депутати долучаться до складу вже діючого депутатського корпусу ОТГ. Але це тимчасовий момент, оскільки у 2020 році на чергових місцевих виборах буде сформовано новий склад представницького органу ОТГ».

У той же час Максим Чопей стверджує, що вибори відбудуться “у дуже близький термін до початку нового бюджетного року”, а тому основне завдання експертних інституцій полягатиме у всебічній підтримці новоутворених громад.Зокрема, мова йде про підтримку депутатів та очільників громад у підготовці перших сесій рад ОТГ.

«Це надважливий момент, оскільки під час першої сесії набуде повноважень новообрана команда, буде сформована організаційна структура виконавчих органів, а також повинна розпочатися реорганізація сільських рад, що об’єдналися чи приєдналися. На превеликий жаль, як і минулого року, бюджет буде прийматись у січні 2019 року», – заявив експерт.