Депутати Івано-Франківської обласної ради 20 вересня 2013 року проведуть позачергове засідання сесії, на якому розглянуть питання щодо угоди про сланцевий газ.

 

«Враховуючи пропозицію 40 депутатів обласної ради та відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розділу 2.3. “Чергові та позачергові сесії обласної ради” Регламенту Івано-Франківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 21.06.2013. № 949-22/2013, скликати позачергову двадцять четверту сесію обласної ради 20 вересня 2013 року о 10 годині в залі засідань обласної ради (ІV поверх) з порядком денним:

 

 

Про погодження проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки “Олеська”, між державою Україна, компанією “Шеврон Юкрейн Б. В.” та товариством з обмеженою відповідальністю “Надра Олеська”.

 

На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів департаментів, начальників управлінь і відділів обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників правоохоронних та судових органів, обласних підприємств і установ, політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації», – йдеться у розпорядженні голови Івано-Франківської облради Василя Скрипничука.