Оздоровчий комплекс “Прикарпаття”

Відповідне рішення оприлюднила прес-служба Нацбанку. Серед них кілька об’єктів, що знаходяться у курортній зоні Прикарпаття.

Зокрема, мова йде про продаж оздоровчого комплексу «Прикарпаття», що розташований у місті Яремче, Івано-Франківської області. Більше того, Фонд держмайна уже включив комплекс до переліку об’єктів для приватизації. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

До слова, раніше Нацбанк пропонував передати “Прикарпаття” на баланс місцевої влади. Питання викликало чимало дискусій, адже готовність будівлі складає 90%. Так що кошти на завершення будівництва довелося шукати на місцевому рівні.

НБУ також відчужуватиме власні непрофільні адміністративно-виробничі будівлі у місті Вінниця (вул. Генерала Арабея, 2-А) та будівлю в  місті Яремче Івано-Франківської області (вул. Курортна, 1А).

Крім того, бюджетний комітет НБУ погодив продаж на аукціоні гаражів, які  не використовуються центральним банком у чотирьох регіонах. Один із об’єктів знаходиться в Івано-Франківську по вулиці Дудаєва, 33.