Комплекс розташований в Яремче. Однак, 31 травня цього року Фондом держмайна прийнято рішення про приватизацію шляхом виставлення на продаж комплексу “Прикарпаття” разом із землею, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку. За словами депутатів, це сталося внаслідок затягування питання щодо передачі.

  “Тягнули, я вважаю, спеціально! Щоб цей об’єкт не попав хлопцям. Банк 100% був готовий це передати. В останньому листі від 27.04.2017 банк не один об’єкт передав у власність громади. Цей комплекс ще не продали, але я думаю, що шансів уже не буде. Я напряму звинувачую в цьому керівництво обласної ради, тому що лист був направлений безпосередньо голові облради, Олександру Сичу”, – обурився депутат облради Андрій Марійчин.
 Атовець Роман Перцей зазначив:
“Ми були на цьому об’єкті. Cуть в тому, що Яремчанська міська рада не потягне його, тут треба обласну раду. Прошу сесійно звернутись до Нацбанку. Я не знаю, як можна втрачати такий об’єкт !”
За словами місцевого мешканця, центральний комплекс уже готовий до використання. Виходить, що у стані недобудови лише котеджне містечко.
 Якщо хтось маніпулює словами, що об’єкт у недобудованому стані, то це не зовсім так, там не так уже й багато коштів потрібно вкласти. Звичайно, що місто не потягне, але це у силах облради”, – каже яремчанець.