Вынужденная мера»: школы в Одессе будут работать по-новому, что ...

Дистанційне навчання впроваджене і ефективно діє у всіх міських закладах освіти. Вчителі використовують багато онлайн-платформ та ресурсів, як-от Google Classroom, Prometheus, Classtime,  EdEra, МІЙКЛАС, Viber, Zoom, Skype та ін.

Були запроваджені радіо-уроки спільно з ТРК «Вежа». «Канал 402», «Вежа» та РАІ запустили телепроект «Відеошкола. Навчаємось дистанційно» і на сьогодні на телебаченні провели уже 106 уроків. Лише 3 міста в Україні проводять подібні уроки і наше місто – у лідерах. Трансляції продовжаться до 15 травня, коли будуть контрольні зрізи знань, пишуть Версії з посиланням на сайт Руслана Марцінківа.

“Досі такого виклику перед вчителями ніколи не стояло, і треба було провести надзвичайно велику роботу для переведення всіх освітніх закладів на дистанційне навчання. Але вчителі справилися з цим дуже добре!”, – говорить Ігор Максимчук.

Викладачі дошкільних освітніх закладів також не пасуть задніх: вихователі записали понад 360 різних відеоуроків, які дуже популярні у дітей та батьків. Не відстають в цьому і заклади позашкільної освіти.

Заклади професійно-технічної освіти провели для абітурієнтів онлайн День відкритих дверей.

Понад 350 звернень до психологів та соціальних педагогів біло через відкритий Консультативний центр психологічної допомоги для батьків та дітей.

Була проведена онлайн атестація 462 педагогів та 42 керівників закладів освіти.

Велика онлайн нарада про те, як закінчувати навчальний рік відбудеться 30 квітня. До 5 травня буде укладено графік контрольних тематичних робіт за якими пройде семестрове оцінювання знань. Навчальний процес у місті буде завершено 29 травня. Випускних вечорів та останніх дзвоників не буде, але електронні дипломи видадуть вчасно.

Учні 4 та 9 класів від державної підсумкової атестації цього року звільнені. В закладах загальної середньої освіти буде графік коли учні будуть отримувати відповідні документи про здобуття освіти.

Термін прийому заявок про вступ до школи для учнів 1 і 10 класу подовжено до 15 серпня. На електронні пошти закладів освіти можна присилати електронні документи.

Щодо ЗНО, то його цьогоріч мають пройти 17784 учасників. Орієнтовно з 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія. Вступна кампанія замість липня буде в серпні. Якщо все буде добре, наші випускники зможуть сісти за студентські лави 15 вересня. Вступ до училищ та коледжів зберігається у липні.

“Сподіваюся, що все буде добре і наші дошкільнята, школярі та студенти вже в наступному навчальному році зможуть повернутися до “живого” навчання та спілкування з однолітками. У вересні з радістю очікуємо понад 32 000 учнів, зокрема, 3600 першокласників!”, – прокоментував ситуацію міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!