Довічне ув’язнення для наркоманів від Яценка і примусове лікування алкоголіків від комуністів

zakon

Програма “Дорогі депутати”, яку готує телеканал ТВі спільно з мережею “Опора”, уклала рейтинг найбільш безглуздих законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді.

На першому місці – проект комуністів Ірини Спіріної та Петра Цибенка, що пропонує примусове лікування від наркотичної залежності та алкоголізму у психіатричних клініках. На думку нардепів, алкоголізм – це психічний розлад. У своєму проекті вони посилаються на досвід 80-х років у Радянському Союзі.

Друга позиція – “регіонал” Антон Яценко і проект про посилення відповідальності за зберігання та збут наркотичних засобів, а також їхніх аналогів. Яценко пропонує сувору відповідальність аж до довічного ув’язнення.

“Досі Україна йшла у напрямку декриміналізації таких статей. Усі країни ідуть цим шляхом. Наркоманія – хвороба суспільства. А знаючи ситуацію у правоохоронних органах, не ті люди стануть крайніми”, – вважає ведучий програми Андрій Сайчук.

На третьому місці – кримський депутат Лев Миримський, який зареєстрував проект про наділення громадян правом мати подвійне громадянство. На його думку, це забезпечить українців правом достойного заробітку за кордоном, полегшить можливість отримання іноземної освіти, врятує від політичних криз та дефолтів.

“Лев Миримський – депутат із Криму. Там це достатньо актуально. Багато кримчан, як кажуть, навіть де-факто мають по два паспорти, хоча це заборонено законом”, – прокоментував Сайчук.

“Це буде точно посилювати російські впливи: громадяни забудуть, хто їхній президент, можуть голосувати і за Путіна”, – жартує Сайчук.