Результат пошуку зображень за запитом "офісне крісло для керівника"

Більшу частину нашого життя ми проводимо працюючи. Тож не дивно, що кожен прагне створити комфортні умови для більшої продуктивності роботи. Ви вирішили удосконалити робоче місце вдома чи в офісі, обравши представницьке, а головне – зручне крісло, і не знаєте з чого розпочати?

Ось кілька порад, як це зробити, затративши мінімум часу та зусиль, а головне – отримати достойне кресло руководителя.

На що звернути увагу?

Відомий вислів: «По одежі стрічають, а по уму випроводжають» можна сміливо застосувати до нашої ситуації. Так, зовнішній вигляд крісла – це важливо, особливо, якщо це крісло керівника. Воно беззаперечно повинно вам подобатися та вписуватися в інтер’єр. Обравши для себе кілька підходящих варіантів, можна далі продовжувати квест з пошуків ідеального варіанту.

Зручність – наше все

Обираємо форму спинки та сидіння. Завдання всіх елементів на спинці крісла – підтримувати поставу. Спинка, яка максимально прилягає до спини користувача і має максимальне число точок дотику, вважається ергономічною. Тож чим більше спина прилягає до спинки крісла, тим легше ви будете себе почувати в кінці робочого дня.

Не забуваємо про голову та руки

Підлокітники і підголівник явно знадобляться тим, хто взагалі просто багато працює. Це зручно – час від часу закидати голову на підголівник, помістити руки в зручному положенні і кілька хвилин дати собі відпочити. Але якщо робоче місце необхідно мінімізувати через простору або загального дизайну, не бійтеся від них відмовитися. Коли руки весь час в русі, підлокітники вам і не знадобляться.

Функціональність

На жаль, створити універсальне крісло, яке б підійшло всім користувачам, неможливо. Тому дуже важливою є можливість його відрегулювати під ваші потреби. Мінімальний набір механізмів повинен включати регулювання висоти і кута нахилу спинки. Ряд моделей оснащуються ще і механізмом гойдання – дуже зручна опція для людей, життя яких тісно пов’язане з роботою за столом.

Оббивка

Вона повинна бути красивою і з довгим терміном експлуатації. Найбільш довговічним матеріалом є, звичайно, натуральна шкіра. Вона проживе в рази довше інших матеріалів і досить легко піддається реставрації. Її єдиний мінус – це висока ціна. Можна також розглядати імітацію шкіри, так звану еко-шкіру. На бавовняну основу спеціальним пористим способом наноситься вінілове покриття, яке набагато краще пропускає повітря і відводить вологу від тіла, ніж шкіра та інші замінники. Але даний вид матеріалу більше схильний до механічних пошкоджень і стирання.

«Дбайливе» крісло

Мало радості буде від ідеального крісла, якщо воно вам зіпсує підлогу. Тому варто подбати про матеріал, з якого виготовлені ролики. Асортимент їхній досить широкий – це і прогумовані, і з хромованими накладками, і «в спідничці». Майже всі крісла комплектуються пластиковими роликами, які підходять для м’яких покриттів підлоги (ковролін або лінолеум). Якщо ж використовувати крісло ви будете на керамічній плитці, паркеті або ламінаті, то обов’язково попросіть замінити вам ролики на прогумовані.

Крісло керівника повинно буквально «дихати» солідністю. Підійде масивний варіант з широкою спинкою, глибоким сидінням і дерев’яною або хромованою хрестовиною. Оббивка зі шкіри або еко-шкіри, в поєднанні зі шляхетним відтінком натуральної деревини або презентабельним хромованим блиском, стильно доповнить кабінет керівникам чи робоче місце вдома.