Найстарший за віком «морж» України мешкає в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Червоне худі, спортивне взуття… Дід Віталій відправляється на ранкову пробіжку. На годиннику – 5-та ранку. На вулиці – 6 градусів тепла. Віталій Олександрович виконує звичний комплекс фізичних вправ. А далі – занурюється у воду.

За будь-якої погоди – так починається кожен день найстаршого «моржа» України. У день зйомок сюжеті на озері він довго не затримується. Поспішає додому. Адже увечері Віталія Маргалика чекає гучне святкування – йому виповнилося 90 років.

Вітання і подарунки від рідних і друзів іменинник приймає уже в ресторані. Тут зібралися лише найближчі. З нагоди свята з Канади приїхав і син ювіляра – Сергій. Зізнається, аби підтримати батька, й сам декілька разів купався в «не сезон». Та такий спосіб життя, каже, потребує більшої сили волі, пишуть Версії з посиланням на ТРК “Вежа”.

А Віталія Олександровича не впізнати. Спортивний одяг він змінив на галантний сірий костюм. І гайда – на танцпол. Роки не завада, запевняє, коли душа молода.

Окрім того, що довголіття передалося у спадок, дід Віталій не відкидає сприятливий вплив здорового способу життя. Згадує, «моржувати» почав ще замолоду. І ось уже 52-й рік майже жодного дня не прожив без такого загартовування.

Віталій Маргалик «молодший». Один із 4-х онуків іменинника. Жартує, у спадок від дідуся отримав ім’я. Та жага адреналіну по генах не передалася.

Який день народження без святкового торту? Тим більше – у ювілей.

Дід Віталій не забобонний. Загадане бажання в таємниці не тримає. Каже, якщо є на це воля Всевишнього – здійсниться.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!