Найвідоміший іноземний студент Франківська розповів про українок, расизм і навчання (відео)

0 1 582

Він справив надзвичайне враження тим, що вивчив українську мову, і тепер не лише вільно володіє нею, а й співає пісні улюблених українських виконавців і навіть веде блоги в Інстаграм та ТікТок, пишуть Версії з посиланням на пресслужбу ІФНМУ.

До Івано-Франківська Джуда Окечукву потрапив за порадою своєї тітки, яка теж закінчила ІФНМУ і нині працює в Британії. Цьогорічний випускник університету стоїть на порозі вибору свого майбутнього.

«Український диплом дійсний у США, але для того, щоб стати лікарем, треба спершу здати ліцензійний іспит, який є дуже важким, — розповідає хлопець. — Звісно, українські університети не такі багаті, як американські, в них немає так багато дорогого обладнання, але, якщо старанно вчитися, цієї освіти достатньо, щоб почати кар’єру медика за кордоном».

Чи задоволений Джуда навчанням в Україні? Чи легко йому далося вивчення української мови? Яка середня зарплатня лікаря у Штатах? Що він думав, переїжджаючи у 2014 році в Україну, про військові дії на її території? Як Джуда ставиться до руху #BlackLivesMatter? Коли він був темношкірим підлітком в Америці, яким було його ставлення до поліції? Як часто стикається Джуда з расизмом в Україні? Чи була в Джуди мета розкрутки свого блогу? Чи подобається йому творчість Олега Винника? Яким було його найдивніше знайомство з дівчиною в Україні?

Про це Джуда розповів в інтерв’ю Зе Интервьюер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднюватись