Картинки по запросу скорзонера

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Національного банку (НБУ) на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і «Скорзонера» («Буковель»), пишуть Версії з посиланням на «Інтерфакс-Україна».
«За результатами розгляду Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій та ухвалив нове, яким відмовив у позовних вимогах ТОВ «Скорзонера»», – повідомили в НБУ.

За даними Держреєстру юросіб, кінцеві бенефіціари «Скорзонера» є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Як повідомлялось раніше, гірськолижний курорт «Буковель» перейшов на баланс «ПриватБанку» у ході націоналізації у грудні 2016 року. У липні 2017 року тодішній голова правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак заявив, що банку належить третина усього гірськолижного комплексу. При цьому, за словами Олександра Шлапака, «Буковель» спершу прийняли на баланс як заставну іпотеку вартістю 11 млрд грн, однак після переоцінки його вартість знизилася до 5,8 млрд грн.

8 жовтня стало відомо, що половину лижних трас «Буковеля» і майже усі підйомники виставили на продаж. «ПриватБанк» планує отримати з продажу активів «Буковеля» близько трьох мільярдів гривень.

Зазначимо, що в лютому 2018 року Господарський суд Києва задовольнив позов компанії «Скорзонера», що належить Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, і розірвав шість іпотечних договорів щодо майна гірськолижного курорту «Буковель». Згідно з судовими матеріалами, ці договори були укладені між «Скорзонерою» та НБУ ще у жовтні 2014 року як забезпечення боргових зобов’язань «ПриватБанку» перед Нацбанком за кредитами рефінансування.