Правоохоронці розповіли про ситуцію, яка склалася навколо скарги патрульних, котрі власноруч миють машини на території управління, попри те, що управління має укладні договори на обслуговування транспорту на мийках, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“Дійсно були договори і проходили тендери на мийку та хімчистку транспорту. Всі ці послуги надавались підприємцем. Машини ремонтувались, мились і проводились хімчистки. Були виконані роботи і після є акти виконаних робіт. Управління не є юридичною особою, акти відправляються на департамент, який проводить розрахунки”, – розповів Олег Костенко.

За його словами, договір передбачає надання послуг на певну суму грошей і послуг, а не скільки днів на тиждень потрібно мити.

“У 2018 році вперше було проведено тендер на надання послуг щодо обслуговування транспорту. Триває перевірка і, наскільки мені відомо, більшість тих, хто підписували той рапорт відмовляються від своїх послуг, бо вони не знали про що той рапорт. Автомобілі патрульні дійсно мили і на території управління і на мийках. Згідно договору має бути 348 мийок на рік”, – додав О. Костенко.

“Не бачу нічого поганого у тому, що патрульні мили автомобілі”, – відмітив керівник обласної поліції Володимир Голубош.

Щодо тиску на патрульних, то начальник управління патрульної поліцї цю інформацію заперечує. Каже, що тиску немає. Перевірка тривтиме до двох місяців.

Також зазначають, у 2017 році було проведено тендер на хімчистку службових автомобілів, а вже з 2018 року і на миття.

Нагадаємо, поліцейські управління патрульної поліції Івано-Франківської області звернулися із рапортом у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова через те, що змушені самостійно мити службові авто.