Як перемогти на вборах? Що важливіше: ресурси чи гроші? І як, при їхній відсутності, знайти кошти, а головне – залучити їх? Скільки людей потрібно для ефективної роботи виборчого штабу? І чому важлива «якісна соціологія»? Про всі актуальні нюанси виборчого процесу розповів завідувач кафедри політичних інститутів та процесів факультету історії, політології і міжнародних відносин ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, професор Василь Марчук.

«Для слухачів Інституту Європейської Політики прочитав лекцію на актуальну тему сучасного політичного процесу. Важливо, що серед слухачів Інституту – бізнесмени, представники громадських і неурядових організацій, молоді політики, лікарі, науковці. Найбільш приємним є те, що серед інших є наші випускники спеціальності «політологія», які успішно працюють і далі продовжують вдосконалювати свій професійний фах», – поділився враженнями від тренінгу професор Василь Марчук, пишуть Версії.

Науковець підкреслив, що з аудиторією Інституту європейської політики йому приємно працювати, адже, за його словами, слухачі курсів відрізняються надзвичайно високою мотиваційною складовою. Так як їх цікавить не лише теоретична складова – вони прагнуть отримати й практичний досвід. А перша освітня програма «Професійний політик» якраз розрахована на здобуття необхідних знань та навичок для того, щоб бути обраним до представницького органу, а головне – професійно виконувати свої обов’язки.

«Вважаю, що Інститут європейської політики вже зараз зайняв свою нішу в політичній освіті області, розробив прикладні і корисні проєкти для молодих політиків і представників громадськості, запросив до співпраці відомих спікерів не тільки області, але і всієї України. Це люди, які не лише теоретично розуміють ту чи іншу проблему, але мають дуже великий практичний досвід. Важливо, що вже на початку видно, що цей Інститут буде мати продовження у різних проєктах. Тому, що надзвичайно актуальними для України є зараз не тільки вибори до місцевих рад, вибори парламентські чи президентські, але надзвичайно актуальними є проблеми, які пов’язані із діяльністю й функціонуванням об’єднаних територіальних громад. Думаю, що в напрямі роботи з представниками ОТГ, з представниками громадських організацій, неурядових організацій і різних творчих організацій Інститут має майбутнє», – резюмував професор Василь Марчук.

Інститут європейської політики дає можливість долучитися до майбутніх тренінгів тих, хто прагне здобути професійні навички, необхідні сучасному політику.

Заявки та анкети на участь, а також умови участі в Програмі можна отримати за цією електронною адресою [email protected], або за тел. +380687622341

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!