Приватний міні садок у Львові | Центр дитячого розвиту | Baby Club

На онлайн-брифінгу щодо поширення коронавірусу голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів про відкриття в області дошкільних закладів.

“Ми щоденно ведемо моніторинг щодо роботи закладів дошкільної освіти. З 1 червня в області планується відкриття 46 закладів з 458 наявних”, – відмітив очільник Прикарпаття, пишуть Версії.

Він попросив батьків по можливості відтермінувати відвідування дітьми садочків.

“Хочу звернутися до батьків: якщо маєте можливість залишитись з дітьми вдома – не віддавайте дітей в садок. Просимо давати дітей вже в крайніх випадках. Бо нам потрібен тиждень-два, для того, щоб зрозуміти: чи тенденція піде на спад і не буде нових випадків. Ми щоденно моніторимо людей, які вперше звертаються в заклади охорони здоров’я, які перебувають з пневмоніями, які перебувають з підтвердженим Covid-19. Просимо до цього відноситись відповідально під час пандемії коронавірусу”, – звернуся Віталій Федорів.

Всі заклади будуть працювати відповідно до рекомендацій МОЗ щодо організації роботи дитсадків на період карантину.

“До дитсадків не допускатимуть дітей і працівників з температурою вище 37,2. При вході до закладу всі проходитимуть температурний скринінг. Раз на чотири години дітям вимірюватимуть температуру. Приміщення дезінфікуватимуть та провітрюватимуть. З дітьми більше часу проводитимуть на свіжому повітрі. Всі працівники протягом дня мають носити маски та респіратори”, – нагадав голова ОДА.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!