У дівчини складна, вроджена форма ДЦП. Доглядає за нею бабуся, віком 78 років, мати – відмовилася від неї, інформують у БО “Час добра та милосердя”, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“Коли ми вперше познайомились з цією родиною, то потім ми ще дуже довго були під враженням…. Хатина знаходиться в горах, бабуся, яка має 78 років доглядає Тетяну та має ще господарку. за Танею доглядає дуже добре, як може намагається полегшити Танін біль. Найбільше вразило те, що коли бабця йде в поле пасти корову, то Таню вимушена брати з собою, адже залишити її немає на кого. Як вона це робить, це не передати простим текстом….. Садить Таню на саморобний візок (фото саморобного візка ми надали), тягне до поля, там перевертає її на траву, на покривало, та таким чином випасає свою корову”, – повідомляють у БО “Час добра та милосердя”.

З Києва держава надала новий, інвалідний візок, проте він не підходить, через вузькі передні колеса. Бабуся не може ним їхати у поле.

“Ми знайшли потрібний візок. Для бабусі він якраз добрий, бо усі 4 колеса – однакові, і для родини став би незамінним помічником, але ціна його – 27.000 грн. Тому звертаємося до усіх ЛЮДЕЙ, Хто скільки може! Це є біда…..Не залишайтеся байдужими! Ми не повинні забувати про тих, хто у біді, особливо в теперішній час, час тотальної кризи людської моралі та випробувань”, – пишуть благодійники.

Також родині необхідні памперси. розміру ТЕНА “М”

Кошти можна перевести на рахунок з поміткою: “Візок”

Карта ключ до рахунку – 5169 3305 1633 7117 Кушніренко Валерія. Тел. 095 030 14 29 – куратор родини, Кушніренко Валерія.