Мешканці набережної просять встановити світлофор неподолік будинку набережна ім. Стефаника 2, навпроти автосалону Mitsubishi.

Дорожній знак встановлений , проте розмітки на дорозі немає. Доводиться дуже довго стояти,щоб перейти дорогу. Рух в цій ділянці дуже  насичений !!! Машини їдуть з усіх сторін.

Переходити в даному місці дорогу дуже небезпечно . В той час, коли одні машини зупиняються і пропускають, інші- на всій швидкості летять. Світлофор дозволить відрегулювати рух транспорту та пішоходів, що допоможе уникнути ДТП і дасть змогу пішоходам безпечно перейти дорогу. Крім того, слід зазначити,що дамба – це відпочинкова зона, тут гуляє багато діток та дорослих, тренуються спортсмени. А в весняно-літній період тут взагалі безліч людей!!

Тому  світлофор тут є просто НЕОБХІДНИМ !!! Крім світлофора можна ще встановити камеру відеоспостереження або “лежачого поліцейського”, або хоча б острівець (як перед мостом на Галицькій) ,тоді гарантовано поменшає ДТП в даній ділянці дороги, а також і правопорушників поменшає. Прошу місцеву владу не ігнорувати дане звернення, а взяти це до уваги і вирішити дану проблему, – йдеться у листі.