Для забезпечення заходів із безпеки руху цілодобово працювало 47 механізмів, 2 – в режимі чергування. Для ліквідації слизькості на автошляхах області використано 52 т солі і 233 – піщано-сольової суміші. Найважчою ділянкою був Вишківський перевал. Скарг від учасників дорожнього руху не надходило.

Упродовж доби – хмарна погода, невеликий сніг, місцями хуртовина, загроза ожеледиці. Пориви вітру до 15-20 м/с. Температура повітря вдень 1-6º морозу. У високогір’ї Карпат 8-13º морозу. Вологість – 100 %. Через снiгопади та хуртовини у високогiр’ї очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

Такі ускладнені погодні умови спонукають до особливої обережності на дорогах. Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області закликає всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР. Бути уважними на пішохідних переходах, крутих поворотах та підйомах, під час маневрів.

Пам’ятайте: ви відповідальні не тільки за своє життя, а й – пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
На знімках: Яблуницький перевал, Н-09 Мукачеве – Львів (з камери відеоспостереження), Н-09 (Рогатинський район), Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський (Буковецький перевал), пишуть Версії з посиланням на сторінку 
Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.